ANATOMICZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

4ARMY-SL-014ARMY-SL-014ARMY-SL-01

Orteza 4Army-SL-01 to anatomiczna orteza łokcia wykonana ze wzmocnionego surowca ActivPren™, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

Orteza łokcia posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Oddychający lecz solidny materiał pozwala na jej używanie nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Orteza łokcia 4Army-SL-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

Przeznaczenie

  • skręcenie lub przeciążenie stawu łokciowego
  • uraz więzadła UCL (więzadło poboczne łokciowe)

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód ramienia 6 cm nad dołem łokciowym Sposób dokonywania pomiaru
S 26 – 27 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód ramienia
M 27,5 – 28 cm
L 28,5 – 30 cm
XL 30,5 – 32 cm
2XL 32,5 – 35 cm

Wyrób uniwersalny na prawą i lewą rękę.

Całkowita długość ortezy:
S – 2XL:19 cm

Galeria

4ARMY-SL-014ARMY-SL-014ARMY-SL-01

DO POBRANIA

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.