DŁUGA ANATOMICZNA ORTEZA NADGARSTKA Z PASEM OBWODOWYM

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

4ARMY-SN-024ARMY-SN-024ARMY-SN-024ARMY-SN-02

Orteza 4Army-SN-02 to anatomiczna orteza stawu nadgarstkowego z pasem obwodowym. Wyrób został wykonany ze wzmocnionego surowca ActivePren™, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

ActivePren™ to aktywny trójwarstwowy surowiec składający się z dwóch elastycznych jerseyowych dzianin okładkowych oraz rdzenia wykonanego z pianki neoprenowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty materiału nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji. Ortezy wykonane z surowca ActivePren™ to najmocniejsze i najskuteczniej stabilizujące ortezy dostępne na rynku.

Anatomiczny krój i wzmocniona konstrukcja ortezy oraz dwuwarstwowy pas obwodowy, dostarczają najwyższego poziomu stabilizacji, co pozwala na użytkowanie naszego stabilizatora 4Army-SN-02 nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Przeznaczenie

  • po przebytych urazach stawu promieniowo nadgarstkowego
  • w zapaleniach kaletek ścięgnistych,
  • w zmianach przeciążeniowych, zwyrodnieniowych i zapalnych
  • profilaktycznie w sporcie

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód nadgarstka Sposób dokonywania pomiaru
S 13 – 15 cm Sposób dokonywania pomiaru - nadgarstek
M 15,5 – 17 cm
L 17,5 – 19 cm
XL 19,5 – 21 cm

Występuje jako prawy / lewy.

Całkowita długość ortezy:
S – XL: 15 cm

Galeria

4ARMY-SN-024ARMY-SN-024ARMY-SN-02

AKCESORIA/PRODUKTY DO STOSOWANIA RAZEM Z WYROBEM

Orteza kończyny górnej OKG-07

Pelota termoformowana AM-PT

Orteza kończyny górnej OKG-07

Pelota termoformowana AM-PT

DO POBRANIA

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.