TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

KOŁNIERZ MIĘKKI TYPU SHANTZA

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

4ARMY-KOL-014ARMY-KOL-014ARMY-KOL-01

Kołnierz 4Army-KOL-01 typu Schanza, został wykonany z odpowiednio dobranej i anatomicznie ukształtowanej pianki poliuretanowej oraz wzmocniony dzianiną elastyczną typu pantera. Jest to jednowarstwowa dzianina, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt wyrobu. Dzianina ta odpowiada za utrzymanie właściwego klimatu przy skórze, a jej struktura gwarantuje aksamitną miękkość w dotyku. Mocne zapięcie tylne, zapewnia łatwe dopasowanie wyrobu do ciała pacjenta, a jego konstrukcja rzepowa ułatwia użytkowanie.

Kołnierz Schantza 4Army-KOL-01 posiada nowy anatomiczny krój, a jego konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Wyrób stabilizuje i odciąża kręgosłup w odcinku szyjnym, a także odciąża mięśnie karku.

Oddychający lecz solidny materiał pozwala na używanie wyrobu nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Kołnierz wystepuje w trzech rozmiarach i trzech wysokościach, co ułatwia dobranie ortezy dla każdego pacjenta.

Przeznaczenie

  • bolesność karku
  • wzmożone napięcie mięśni szyi
  • dyskopatia odcinka szyjnego kręgosłupa

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód szyi Dostępne w wysokości Sposób dokonywania pomiaru
S 31 – 36 cm 8,10,12 cm Sposób dokonywania pomiaru - szyja
M 36 – 42 cm
L 42 – 48 cm

Galeria

4ARMY-KOL-014ARMY-KOL-014ARMY-KOL-01

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.