TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

ANATOMICZNA ORTEZA PODUDZIA

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

4ARMY-PU-014ARMY-PU-014ARMY-PU-014ARMY-PU-01

Orteza 4Army-PU-01 to anatomiczna orteza podudzia wykonana ze wzmocnionego surowca ActivePren™, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

ActivePren™ to aktywny trójwarstwowy surowiec składający się z dwóch elastycznych jerseyowych dzianin okładkowych oraz rdzenia wykonanego z pianki neoprenowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty materiału nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji. Ortezy wykonane z surowca ActivePren™ to najmocniejsze i najskuteczniej stabilizujące ortezy dostępne na rynku.

Orteza posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Oddychający lecz solidny materiał pozwala na jej używanie nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Orteza podudzia 4Army-PU-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie łydek, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

Przeznaczenie

  • zespół bólowy mięśni łydki i piszczeli,
  • bolesność przyśrodkowej strony piszczeli (shin splint)

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód podudzia Sposób dokonywania pomiaru
S 33 – 35 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód podudzia
M 35 – 38 cm
L 38 – 43 cm
XL 43 – 48 cm

Wyrób uniwersalny na prawą i lewą nogę.

Całkowita długość ortezy:
S – XL: 37 cm

Galeria

4ARMY-PU-014ARMY-PU-014ARMY-PU-01

DO POBRANIA

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT Sp. z o.o.