TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

ANATOMICZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO Z OCHRANIACZEM

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

4ARMY-SL-054ARMY-SL-054ARMY-SL-054ARMY-SL-05

Orteza 4Army-SL-05 to anatomiczna orteza łokcia wykonana ze wzmocnionego surowca ActivePren™, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

ActivePren™ to aktywny trójwarstwowy surowiec składający się z dwóch elastycznych jerseyowych dzianin okładkowych oraz rdzenia wykonanego z pianki neoprenowej. Materiał ten charakteryzuje się miękkością i wysoką elastycznością. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty materiału nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach o dużej kompresji. Ortezy wykonane z surowca ActivePren™ to najmocniejsze i najskuteczniej stabilizujące ortezy dostępne na rynku.

Orteza łokcia posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Orteza została wyposażona w specjalny ochraniacz łokcia, który chroni kości i tkanki miękkie przed stłuczeniem.

Orteza łokcia 4Army-SL-05 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy.

Oddychający lecz solidny materiał oraz wzmocniony ochraniacz pozwalają na używanie ortezy nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Przeznaczenie

  • skręcenie lub przeciążenie stawu łokciowego
  • stłuczenie łokcia
  • przeciążenie i zapalenie mięśni łokcia i przedramienia
  • zwichnięcie stawu łokciowego
  • uraz więzadła UCL (więzadło poboczne łokciowe)

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód ramienia 6 cm nad dołem łokciowym Sposób dokonywania pomiaru
S 26 – 27 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód ramienia
M 27 – 28 cm
L 28 – 30 cm
XL 30 – 32 cm
2XL 32 – 35 cm

Wyrób uniwersalny na prawą i lewą rękę.

Całkowita długość ortezy:
S – 2XL:28 cm

Galeria

4ARMY-SL-054ARMY-SL-054ARMY-SL-05

DO POBRANIA

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.
UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

CE MD Wyrób Medyczny klasy I zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych.

PRODUCENT / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: REH4MAT SŁAWOMIR WROŃSKI